Obsah

ISIC - průkaz studenta - informace

Harmonogram školního roku 2019/2020  - bude průběžně aktualizován
2019
2.9. po Zahájení školního roku   
2.9. - 6.9. po-pá Písemné maturitní zkoušky - Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30
6.9. Informativní schůzka pro rodiče žáků 1. ročníků od 15:00 hodin
4.9. st Festival vědy Praha Dejvice - prezentace školy
4.9. st Vernisáž školní výstavy SVK HK a AMB HK (17:00)
    Výstava probíhá od 4.9. - 21.9.2019
10.9. - 12.9. út-st Adaptační kurz pro 1. ročníky
17.9. út Maturitní zkoušky - ústní - SPŠKS Hořice
17.9. - 21.9. út-so FOR ARCH - Praha - prezentace školy
28.10. po Den české státnosti  - státní svátek
4.10. - 5.10. pá-so Rychnov nad Kněžnou - prezentace středních škol 
5.10. so Rýbrcoul Trutnov - prezentace školy a výtvarné dílny
5.10. so Slavnosti holovouských malináčů - prezentace školy
11.10. - 12.10. pá-so Trutnov - prezentace středních škol
16.10. st Kutná Hora - Veletrh učebních a studijních oborů
17.10. - 21.10. čt-po Designblok Praha Holešovice - prezentace školy
18.11. - 19.11. pá-so Jičín - prezentace středních škol
29.10. - 30.10. út-st Podzimní prázdniny
31.10. - 1.11. čt-pá Ředitelské volno
říjen-listoopad   Přípravný kurz pro talentové zkoušky uměleckých oborů 
7.11. - 8.11. čt-pá Exkurze Osvětim
7.11. čt odhalení  sochy k 30. výročí konce totalitního režimu - SVK Hr.Králové
8.11. - 9. 11.  pá-so Náchod - prezentace středních škol
12.11. út Čtvrtletní pedagogická rada
listopad   Pamětník 
15.11. - 16.11. pá-so Hradec Králové - prezentace středních škol
20.11. st Vyhlášení 8. ročníku školní soutěže "O ŠUTRÁCKOU KORUNU"
22.11. - 23.11. pá-so Dny otevřených dveří
2.12. po Ukončení přijímání přihlášek ke studiu na umělecké obory 
2.12. po Ukončení podání přihlášek k maturitní zkoušce - jaro 2020
18.12. st Vernisáž a vyhlášení výsledků soutěže "O ŠUTRÁCKOU KORUNU" 
23.12. - 5.1. po-ne Vánoční prázdniny
2020
6.1. po Pokračování výuky (Domov mládeže otevřen 5.1.2020 od 15.00 hodin)
6.1. po Talentové zkoušky na umělecké obory - 1. termín
8.1. st Talentové zkoušky na umělecké obory - 2. termín
13.1. - 17.1. po-pá Klauzurní práce - sochařství, restaurování, malba
17.1. - 18.1. pá-so Dny otevřených dveří pro technický obor Geotechnika
20.1. po Instalace klauzurních prací
21.1. - 22.1. út-st Obhajoby klauzurních prací
27.1. - 30.1. po-čt Konzultace zadání praktické maturitní zkoušky 4 MRS
28.1. út Pololetní klasifikační porada
30.1. čt Ukončení výuky 1. pololetí a předání výpisů vysvědčení
31.1. Pololetní prázdniny
3.2. - 9.2. po-pá Jarní prázdniny
15.2. so Den otevřených dveří pro technický obor Geotechnika
21.2. Ples SPŠKS Hořice - DK Koruna Hořice
23.2. - 28.2. ne-pá Lyžařský výcvik - Krkonoše, Javorka
24.2. - 28.2. po-pá Konzultace návrhů, maket a modelů praktické maturitní zkoušky 4 MRS
2.3. po Ukončení přijímání přihlášek ke studiu na obor Geotechnika 
březen   Přijímací zkoušky na nečisto
30. 3. po Čtvrtletní pedagogická rada
31. 3. út Nejzazší termín odevzdání seznamu literárních děl - maturita jaro 2020
8. 4.  st Písemná část maturitní zkoušky - písemná práce -  ČJL
9.4. - 13.4. čt-po Velikonoční svátky
14.4. út Přijímací zkoušky - Geotechnika - 1. termín
15.4. st Přijímací zkoušky - Geotechnika - 2. termín
6.4. - 7.5. po-čt Praktické maturitní zkoušky 4MRS
28.4. út Závěrečná klasifikační porada 4 MRS
30.4. čt Písemná část maturitní zkoušky - písemná práce -  AJ
30.4. čt Ukončení výuky 4 MRS a předání  vysvědčení
1.5. Svátek práce - státní svátek
4. 5.  po Písemná část maturitní zkoušky - didaktické testy - M, AJ
5.5. út-st Písemná část maturitní zkoušky - didaktické testy - ČJL
7.5. čt Ukončení praktické maturitní zkoušky 4 MRS a předání prací
8.5. Den vítězství - státní svátek
11.5. - 15.5. po-pá Svatý týden 4 MRS
18.5. - 22.5. po-pá Maturitní zkoušky - obhajoby praktické části  a ústní maturitní zkoušky
27.5. st Slavnostní předání maturitních vysvědčení 
1.6. - 5.6. po-pá Klauzurní práce - sochařství, restaurování, malba
8.6. po Instalace klauzurních prací
9.6. út Obhajoby klauzurních prací
8.6. - 13.6. po-so Slavnosti kamene
11.6. - 13.6. čt-so KÁMEN HOŘICE 2020
23. 6. st Závěrečná  klasifikační porada
29.6. po Úklid učeben, ateliérů a dílen + odevzdání nářadí a výpůjček
30.6. út Ukončení výuky a předání ročníkových vysvědčení
1.7. - 31.8. st-po Hlavní prázdniny