Obsah

Pojď hrát florbal!

Úhrada exkurze Osvětim, Vělička, Krakov - nejpozději 16.10.2019 u Mgr. Dočekalové

Připravujeme -  exkurze za uměním - Benátky - Bienále

 

2019/2020 - konzultace dálkového studia
GEOTECHNIKA    4. ročník
 
4.11.2019 8.11.2019  
2.12.2019 6.12.2019  
6.1.2020 10.1.2020 konec 1. pololetí
     
17.2.2020 21.2.2020  
9.3.2020 13.3.2020  
20.4.2020 24.4.2020 konec 2. pololetí
     
Třídní učitel: Mgr. Miroslav Šperk

 

Harmonogram školního roku 2019/2020 - bude průběžně aktualizován
2019
2.9. po Zahájení školního roku   
2.9. - 6.9. po-pá Písemné maturitní zkoušky - Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30
6.9. Informativní schůzka pro rodiče žáků 1. ročníků od 15:00 hodin
4.9. st Festival vědy Praha Dejvice - prezentace školy
4.9. st Vernisáž školní výstavy SVK HK a AMB HK (17:00)
    Výstava probíhá od 4.9. - 21.9.2019
10.9. - 12.9. út-st Adaptační kurz pro 1. ročníky
17.9. út Maturitní zkoušky - ústní - SPŠKS Hořice
17.9. - 21.9. út-so FOR ARCH - Praha - prezentace školy
28.10. po Den české státnosti  - státní svátek
4.10. - 5.10. pá-so Rychnov nad Kněžnou - prezentace středních škol 
4.10. so Rýbrcoul Trutnov - prezentace školy a výtvarné dílny
11.10. - 12.10. pá-so Trutnov - prezentace středních škol
16.10. st Kutná Hora - Veletrh učebních a studijních oborů
17.10. - 21.10. čt-po Designblok Praha Holešovice - prezentace školy
18.11. - 19.11. pá-so Jičín - prezentace středních škol
29.10. - 30.10. út-st Podzimní prázdniny
31.10. - 1.11. čt-pá Ředitelské volno
říjen-listoopad   Přípravný kurz pro talentové zkoušky uměleckých oborů 
7.11. - 8.11. čt-pá Exkurze Osvětim
8.11. - 9. 11.  pá-so Náchod - prezentace středních škol
12.11. út Čtvrtletní pedagogická rada
    Vyhlášení 8. ročníku školní soutěže "O ŠUTRÁCKOU KORUNU"
15.11. - 16.11. pá-so Hradec Králové - prezentace středních škol
22.11. - 23.11. pá-so Dny otevřených dveří
listopad   Pamětník 99
30.11. so Ukončení přijímání přihlášek ke studiu na umělecké obory 
1.12. ne Ukončení podání přihlášek k maturitní zkoušce - jaro 2020
    Adventní trhy Hořice - prezentace školy 
    Vernisáž a vyhlášení výsledků soutěže "O ŠUTRÁCKOU KORUNU" 
23.12. - 5.1. po-ne Vánoční prázdniny
2020
6.1. po Pokračování výuky (Domov mládeže otevřen 5.1.2020 od 15.00 hodin)
6.1. po Talentové zkoušky na umělecké obory - 1. termín
8.1. st Talentové zkoušky na umělecké obory - 2. termín
13.1. - 17.1. po-pá Klauzurní práce - sochařství, restaurování, malba
17.1. - 18.1. pá-so Dny otevřených dveří pro technický obor Geotechnika
20.1. po Instalace klauzurních prací
21.1. - 22.1. út-st Obhajoby klauzurních prací
27.1. - 30.1. po-čt Konzultace zadání praktické maturitní zkoušky 4 MRS
28.1. út Pololetní klasifikační porada
30.1. čt Ukončení výuky 1. pololetí a předání výpisů vysvědčení
31.1. Pololetní prázdniny
3.2. - 9.2. po-pá Jarní prázdniny
15.2. so Den otevřených dveří pro technický obor Geotechnika
21.2. Ples SPŠKS Hořice - DK Koruna Hořice
24.2. - 28.2. po-pá Konzultace návrhů, maket a modelů praktické maturitní zkoušky 4 MRS
1.3. ne Ukončení přijímání přihlášek ke studiu na obor Geotechnika 
březen   Přijímací zkoušky na nečisto
15.3. - 20.3. ne-pá Lyžařský kurz
31. 3. út Nejzazší termín odevzdání seznamu literárních děl - maturita jaro 2020
31. 3. út Čtvrtletní pedagogická rada
9.4. - 13.4. čt-po Velikonoční svátky
duben   Písemná část maturitní zkoušky - písemná práce -  ČJL
duben   Písemná část maturitní zkoušky - písemná práce -  AJ
duben, květen   Praktické maturitní zkoušky 4MRS
28.4. út Závěrečná klasifikační porada 4 MRS
30.4. čt Ukončení výuky 4 MRS a předání  vysvědčení
1.5. Svátek práce - státní svátek
květen   Písemná část maturitní zkoušky - didaktické testy - M, AJ
květen   Písemná část maturitní zkoušky - didaktické testy - ČJL
8.5. Den vítězství - státní svátek
květen   Ukončení praktické maturitní zkoušky 4 MRS a předání prací
11.5. - 15.5. po-pá Svatý týden 4 MRS
18.5. - 22.5. po-pá Maturitní zkoušky - obhajoby praktické části  a ústní maturitní zkoušky
    SOCHART - Hořice - Smetanovy sady - výtvarné dílny 
    Slavnostní předání maturitních vysvědčení 
8.6. - 12.6. po-pá Klauzurní práce - sochařství, restaurování, malba
11.6. - 13.6. čt-so KÁMEN HOŘICE
15.6. po Instalace klauzurních prací
16.6. út Obhajoby klauzurních prací
    Závěrečná  klasifikační porada
29.6. po Úklid učeben, ateliérů a dílen + odevzdání nářadí a výpůjček
30.6. út Ukončení výuky a předání ročníkových vysvědčení
1.7. - 31.8. st-po Hlavní prázdniny